Eduardas Šablinskas: Priminkime eismo dalyviams apie vykstančią moksleivių dainų šventė

2016-07-07

Lietuvos Respublikos Seimo narys Eduardas Šablinskas atkreipia dėmesį, kad prasidėjus moksleivių dainų šventei Vilniuje, pasigenda eismo dalyviams skirtos informacijos  apie renginį, kuriame dalyvauja gausybė moksleivių iš visos Lietuvos (apie 22 tūkst.). Seimo narys kreipiasi į žiniasklaidos priemones ir atitinkamas institucijas, kad visus eismo dalyvius pasiektų ši svarbi informacija.

Moksleivių dainų šventė „Tu mums – viena” Vilniuje vyks iki liepos 8 d., tad į sostinę atvyko daug renginio dalyvių ir svečių. Mieste padaugėjo ne tik įvairių amžiaus grupių moksleivių, bet ir autobusų, kurie sustoja prie Vilniaus parkų, mokyklų ar stadionų.

„Džiugu, kad sostinė ir vėl sulaukė tiek daug dainuojančio, šokančio ir muzikuojančio jaunimo iš visos Lietuvos. Tačiau informuoti sostinės eismo dalyvius apie tai, kad šie būtų atidesni – kažkodėl nesivarginama“, – sako Seimo narys E. Šablinskas, pridurdamas, kad įrašas policijos ar Vilniaus savivaldybės svetainėje internete nėra tai, ko šiandien visi tikėtųsi. Pasak parlamentaro, žinią būtina paskleisti kuo plačiau, kad kiekvienas vairuotojas apie vykstantį renginį būtų informuotas.

„Maloniai kreipiuosi ir į visas Lietuvos žiniasklaidos priemones, prašydamas, priminti eismo dalyviams apie sostinėje vykstančią danų šventę ir paraginti juos laikytis kelių eismo taisyklių, saugaus greičio ir atstumo, gerbti pėsčiuosius ir rūpintis jų saugumu,  būti atidiems važiuojant pro sustojusius autobusus. Džiaukimės moksleivių dainų šventė saugodami vieni kitus“, – sako E. Šablinskas.

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Eduardas Šablinskas

Nacionalinio saugumo komiteto narys

Tel. nr. 8-698-42211

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992