Žmonių atsiliepimai apie mūsų kandidatę Vaidą Aleknavičienę

2016-09-08

Dažnai galvojama, kad politikas turi būti charizmatiškas, geras oratorius ir strategas, tačiau vien šių savybių neužtenka.  Svarbiausia, kad politiko domėjimosi laukas būtų labai platus, nes tenka atstovauti visai bendruomenei. Joniškio vicemerė Vaida Aleknavičienė – būtent tokia politikė. Jos žingeidumas, išsilavinimas, nuoširdumas ir savanorystė padeda suprasti jaunus žmones, jų problemas. Daug jaunimo projektų taip ir liktų tik svajonės, jei ne V. Aleknavičienės ištiesta pagalbos ranka. Užmegzti ryšiai su užsienio jaunimo organizacijomis, nemokamos vertimo paslaugos, nuolatinė tarptautinių projektų partnerių paieška, bendravimas su ambasadomis, video konferencijos vėlyvais vakarais – tai tik maža dalis kandidatės gerų darbų. Esame tikri, kad ir ateityje Vaida bendradarbiaus su jaunimu ir padės spręsti jiems aktualius klausimus. Jos tikėjimas jaunais žmonėmis, tolerancija – puikus pavyzdys visiems.

Atviro Jaunimo centro koordinatorė Juventa Jurgelienė

Su vicemere V. Aleknavičiene susipažinome dar tada, kai ji pradėjo mus, Trečiojo amžiaus universiteto klausytojus, savanoriškai mokyti anglų kalbos negaudama už tai jokio atlygio. Daug laiko reikalauja ne tik užsiėmimai, bet ir pasiruošimas jiems. Savo laiką aukojanti mokytoja visada pasiruošusi: parenka ir atšviečia mums pratimus, tekstus, medžiagą pokalbiams ir dar savo keptu pyragu pavaišina, kad pasidalintų gero ir skanaus kepinio receptu. Ir taip jau treti metai iš eilės mokytoja negaili savo laisvalaikio, savanoriauja. Šiemet ji dirba jau su dviem grupėmis, tad ir darbo bei laiko reikia daugiau. Tai be galo darbšti, pareiginga, kompetentinga, elegantiška moteris. Ji dalyvauja daugelyje rajono renginių, visada yra punktuali, maloniai bendrauja su jaunais ir pagyvenusiais rajono gyventojais. Ji išklauso visų bėdas, džiaugsmus ir rūpesčius. Tai neeilinė moteris, mokytoja, mama.

Joniškio Trečio amžiaus universiteto Anglų kalbos fakulteto dalyviai

Vaida Aleknavičienė Joniškio Rotary klubo veikloje dalyvauja nuo pat klubo įkūrimo 2003 m. Ji surado partnerius ir parengė tarptautinius projektus, kuriuos įgyvendinant buvo nuveikti šie darbai: Joniškio miesto parke įrengta riedlenčių, o rajone net 12 žaidimų aikštelių, taip pat buvo nupirkta virtuvės įranga Žagarės socialinių paslaugų centrui, Joniškio ligoninėje įrengtas druskų kambarys, nupirkti inhaliatoriai, vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ pakeista tvora bei atnaujintas lauko žaidimų aikštynas, mūsų rajono vaikams suorganizuotos dvi vasaros stovyklos Danijoje. Aktyvi klubo narė pati lydėjo Lietuvos ir Danijos Rotary komiteto jaunų specialistų grupę į JAV. Švenčiant Lietuvos Rotary 10 metų jubiliejų Lietuvos Rotary komitetas išrinko 10 geriausių šalies rotariečių, tarp kurių – Vaida Aleknavičienė, mūsų klubo aktyvistė.

                                                                                                               Joniškio Rotary klubas

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokrtaų partijos Žiemgalos rinkimų apygardoje Nr. 46 Vaidos Aleknavičienės rinkimų kampanijos sąskaitos.

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992