Prasminga Vaidos Aleknavičienės veikla įkvepia ir kitus

2016-09-09

Sakoma, jog imant prisipildo rieškučios, o duodant – širdis. Dauguma esame įpratę gauti, didžiausios pagarbos verti tie, kurie, nors ir būdami labai užimti, randa laiko kažką kitiems suteikti arba duoti: savo laiką, gebėjimus, žinias, artimą ryšį, kai nesitikima materialinio atpildo. Šis kilnus poelgis vadinasi šventu savanorystės vardu. Mes didžiuojamės, kad partijos lyderės Vaidos Aleknavičienės pavyzdžiu  savanorystė mūsų mieste plinta, iniciatyvumas,  lyderystė, asmeninis pavyzdys įkvepia veikti ir kitus. Savanorystė Trečiojo amžiaus universitete, Vaidos teigimu, visada sugrįžta su kaupu – žmonių dėkingumu, patirtimi, naujais draugais ir įdomesniu gyvenimu.

Nepaprasta energija, plati erudicija, tvirtos pažiūros ir tolerancija, gilus pilietiškumo suvokimas ir aukščiausios žmogiškosios savybės skatina mus visus ryžtingai palaikyti savo kandidatę Vaidą Aleknavičienę, kurios gyvenimas neatsiejamas nuo Joniškio. Šiame mieste prabėgo jos  vaikystė ir jaunystė, čia ji sugrįžo po studijų dirbti anglų kalbos mokytoja bei projektų vadove Joniškio žemės ūkio mokykloje,  čia auga ir mokosi jos vaikai, čia ji savo meilę gimtinei deklaruoja ne žodžiais, o darbais… 

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokrtaų partijos Žiemgalos rinkimų apygardoje Nr. 46 Vaidos Aleknavičienės rinkimų kampanijos sąskaitos.

 

 

 

 

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992