Šeimų sambūris

2017-08-08

Vasarai įpusėjus, liepos 25–27 d., Žagarės dvare tris dienas skambėjo vaikų juokas ir šūksniai. Čia LSDP Joniškio skyrius pirmą kartą pakvietė savo partijos narių ir pažįstamų žmonių vaikus į šeimų sambūrį, vykdomą pagal Žagarės regioninio parko direkcijos edukacinį projektą „Gamtos kodų labirintai“.

Sambūrio tikslas – turiningai visiems kartu leisti laisvalaikį, tenkinti pažinimo, saviraiškos ir sveikatos stiprinimo poreikius, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo įgūdžius.

Sambūrio atidarymo metu LSDP Joniškio skyriaus pirmininkė Vaida Aleknavičienė įteikė mažiesiems dovanėles ir džiaugėsi gausiu susirinkusiųjų būriu, linkėjo aktyvaus ir turiningo poilsio.

Kiekvieną rytą vaikai pradėdavo nuo mankštos, kurią vedė šokių mokytoja, LSDP Joniškio skyriaus bičiulė Lina Budrienė. Dienos eigoje vyko įvairūs užsiėmimai: folkloriniai, komandos formavimo lauko žaidimai, šokio pamokos, ekskursija po Žagarės dvarą ir jo parką, užsiėmimas su žirgais, naktinis kino seansas, edukacinės veiklos, diskoteka. Žaidimus lauke vedė V. Bartašienė (LSDP Joniškio skyriaus narė), svečias iš Suomijos Jarmo Matintalo, Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviro jaunimo centro ir Žagarės regioninio parko direkcijos savanoriai, kurie savo laisvą laiką skyrė aktyviems vaikams užimti. Į edukacijas vaikus kvietė Jolanta Kievišienė ir Jolanta Bytautienė. Sutūpę ant žolės smalsieji mokėsi iš šieno gaminti vyšnias ir arkliukus, o kiti tuo metu savo rankomis tapė sambūrio vėliavą ir foto sienelę. Į sambūrį atvykusi Kriukų forumo teatro grupė „Savas“ į vaidinimą įtraukė ir sambūryje dalyvaujančius vaikus, kurie galėjo keisti pasirodymo eigą. Užsiėmimo su žirgais metu vaikai susipažino iš arčiau su žirgų auginimo ypatumais, galėjo pasivažinėti karieta, pajodinėti. Pirmąjį sambūrio vakarą vaikai išsidūko ir susipažino diskotekoje, o antrąjį – žiūrėjo nuotaikingą filmuką „Zotropolis“.

Kad vaikų pilvukai būtų pilni ir akys žibėtų, rūpinosi L. Jatulienė, L. Rundomanskienė, R. Milenčienė, V. Paulauskienė.

Iš sambūrio vaikai grįžo pilni įspūdžių ir neišdildomų prisiminimų su svajomis apie būsimą susitikimą kitais metais.

Dėkojame dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie pirmą kartą rengiamo šeimų sambūrio.

Ypatingai dėkojame Žagarės regioninio parko direkcijai už galimybę šią veiklą vykdyti nuostabioje aplinkoje.

 

 

 

Kartu smagiau

Teatras

Mankšta

Žaidimai

Vyšnių iš šieno darymas

Gamtos tyrinėjimas

Piešimas

Užsiėmimas su žirgais

Kartu smagiau

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992