Apie save,

2016-09-08

vaida-aleknaviciene          Gimiau 1976 08 10 Joniškyje. 2000-aisiais metais baigusi studijas pradėjau dirbti anglų kalbos mokytoja bei projektų vadove savo gimtajame mieste, Joniškio žemės ūkio mokykloje. Nuo 2003-ųjų metų dalyvauju Joniškio Rotary klubo veikloje, kur esu atsakinga už tarptautinių projektų rengimą ir įgyvendinimą. Savanorystės pagrindais dėstytojauju Joniškio trečiojo amžiaus universitete. Esu Joniškio miesto vietos veiklos grupės pirmininkė. Nuo 2015-ųjų metų esu Joniškio rajono savivaldybės mero pavaduotoja. Aktyviai dalyvauju tarptautinėje veikloje, kurios metu įgytas žinias bandau pritaikyti darbe, kad mano krašto žmonės gyventų geriau. Kalbu anglų, vokiečių, rusų, italų, norvegų kalbomis, todėl aktyviai reprezentuoju savo kraštą užsienio šalyse. Esu Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos stebėsenos komiteto narė. 

Kartu su vyru Tomu auginame keturis vaikus, tad man rūpi mano šalies ateitis, nes čia gyvena mano šeima, giminės, kaimynai, man artimi žmonės, mano tautiečiai. Todėl aš seku tais, kurie yra priekyje ir savo meilę gimtinei deklaruoja ne žodžiais, o darbais. Man svarbu, kad Lietuvos žmonės jaustųsi mylimi savo valstybės. Dirbsiu Jums, kad gerovė ateitų į kiekvieną šeimą ir į kiekvienus namus.

Sieksiu, kad:

1. Mažėtų mokesčių našta mažiau uždirbantiems;

2. Proporcingai augtų vidutinis ir minimalus darbo užmokestis bei pensijos;

3. Būtų peržiūrėta teisinė bazė reguliuojanti žemės ūkio produkcijos pirkimą ir pardavimą;

4. Švietimo ir mokslo kokybės skirtumai tarp miesto ir kaimo mokyklų būtų mažesni;

5. Mokytojo profesijos prestižą užtikrintų geras atlyginimas;

6. Mažėtų administracinė ir mokestinė našta verslui, didėtų parama verslo pradžiai. Pasisakau už skirtingus mokesčius smulkiam, vidutiniam ir stambiam verslui, prieš verslo monopolijas.

7. Didėtų savivaldybių savarankiškumas ir finansavimas, sudarysiantis sąlygas pritraukti investicijas į regionus.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Lietuvos socialdemokrtaų partijos Žiemgalos rinkimų apygardoje Nr. 46 Vaidos Aleknavičienės rinkimų kampanijos sąskaitos.

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992