ŠILUMOS IR RAMYBĖS VISIEMS

2017-01-03

„Sėkime gerumą kitiems. Meilės vaisiai visada paliečia ir mūsų gyvenimus. (Kunigas ir lyderystės mokytojas Rytis Gurkšnys)“

             Pasitinkant didžiąsias šventes LSDP Joniškio skyriaus bičiuliai organizavo tradicinę LSDP kalėdinę akciją „Šilumos ir ramybės visiems“.  Akcijos metu buvo aplankytos Žagarės, Rudiškių, Kriukų, Saugėlaukio, Skaistgirio, Gaižaičių, Kepalių, Gataučių, Stakūnų ir Joniškio seniūnijose gyvenančios daugiavaikės šeimos. Iš viso bičiuliai aplankė ir kalėdines dovanėles įteikė 31 daugiavaikei šeimai. Taip pat buvo aplankyti ir garbingo amžiaus sulaukę partijos senjorai. 

           „Aplankytos šeimos buvo nustebusios ir džiaugėsi, nes niekas jų dar nebuvo aplankę ir įteikę dovanų. Mano manymu, tikrai verta aplankyti daugiavaikes šeimas, nes ir kuklios dovanėlės bei pats apsilankymas šeimoms teikia džiugesį. Dalintis gerumu niekada ne per vėlu“, – teigia bičiulė Lina Jatulienė.

          Taip pat savo nuostabos neslėpė ir aplankyti garbingo amžiaus sulaukę partijos senjorai. Jie džiaugėsi tuo, kad kažkas apie juos žino ir prisimena.

         Partijos pirmininkas Liudas Jonaitis teigia, kad „kiekvienas apsilankymas daugiavaikėse šeimose ar pas garbingo amžiaus senjorus pripildo širdį gerumo ir suteikia daug šviesių emocijų, nes bendravimas yra didžiausia žmogaus vertybė“.

         Tikimės, kad ši akcija bus pavyzdžiu ir kitiems, nes dėmesys ir gerumas nieko nekainuoja.

         Labai dėkojame visiems bičiuliams, savo darbais ir mintimis prisidėjusiems prie šios akcijos.

Gita Vilčiauskienė

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992