LSDP kandidato į Joniškio rajono savivaldybės merus Liudo Jonaičio programa

2015-02-10

 Joniškiečiai bei jų svečiai pastebi, kad Joniškis lėtai keičiasi. Esu įsitikinęs, kad mums reikia rimtesnių pokyčių. Tad, žmonių skatinamas, nutariau dalyvauti tiesioginiuose mero rinkimuose.

Pirmiausia subursiu įvairių partijų išrinktus tarybos narius bendram darbui, parengsime jungtinę partijų programą.

Savivaldybėje, jos įstaigose, seniūnijose turi dirbti ne partiniai statytiniai, o kompetentingi darbuotojai. Taigi sieksiu geresnio rajono valdymo, atkursiu Joniškio kaimiškąją seniūniją. Tobulinsiu tarybos narių atsiskaitymo savo rinkėjams ir bendravimo su jais tvarką. Sieksiu, kad biudžeto ir ES projektų lėšos būtų naudojamos taupiai ir efektyviai.  

Sieksiu glaudaus bendradarbiavimo su rajono ir respublikos verslininkais, įstaigų vadovais, gyventojais. Stengsiuosi dirbti taip, kad Joniškio krašte būtų gera gyventi ir dirbti. Steigsiu prie savivaldybės rajono įvaizdžio formavimo komisiją.

Sieksiu panaudoti Lietuvos kūrėjų, menininkų, kultūros veikėjų  intelektinį potencialą Joniškio kultūros plėtrai. Remsiu meno mėgėjų kolektyvų veiklą, jų vadovus, aprūpinant kolektyvus koncertine apranga bei instrumentais. Ieškosiu investicijų J. Avyžiaus bibliotekos renovacijai bei jos filialų remontui, kultūros centrų, muziejaus infrastruktūros gerinimui, nes kultūringas laisvalaikis – tai didesnis užimtumas, mažiau nusikaltimų ir žalingų įpročių. Inicijuosiu savanorystės judėjimą.

 Inicijuosiu pasirašyti strateginio bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos universitetais, kitomis aukštosiomis mokyklomis, institutais. Pritrauksiu į rajoną investicijas, kad būtų kuriamos darbo vietos visuose ūkio sektoriuose ir sieksiu, kad jauni žmonės grįžtų į Joniškį.

Rūpinsiuosi sporto infrastruktūros plėtra. Kasmet atnaujinant sporto sales švietimo įstaigose, įrengiant sporto aikšteles su treniruokliais daugiabučių kiemuose, kad būtų sudarytos sąlygos gyventojams sportuoti šalia namų. Seniūnijose įsteigti sporto organizatoriaus etatus. Padėsiu seniūnijoms spręsti pačias opiausias problemas.

Inicijuosiu Joniškio miesto parko bei Joniškio poilsio zonos kapitalinio sutvarkymo projekto parengimą ir jo įgyvendinimą.

Rūpinsiuosi, kad 2015 m. būtų baigti M. Slančiausko progimnazijos renovacijos darbai. Taip pat, kad per kadencijos metus būtų pabaigti Žagarės gimnazijos renovacijos ir apšiltinimo darbai.

Reikalausiu iš LR Vyriausybės išplėsti žvyrkelių asfaltavimo programą,  ir kad būtų  išasfaltuoti šie keliai: Staneliai-Gruzdžiai, Kalviai-Kriukai-Lieporai-Žeimelis, Žagarė-Juodeikiai-Šakyna, Mielaičių kaimo gatvė bei nutiestas Joniškio mieste rytinis aplinkkelis nuo Pašvitinio g. iki Turgaus g., rekonstruotos Joniškio miesto Medžiotojų ir Vilties gatvės, buvusių sodų bendrijų takai.

Bendradarbiaudamas su Vyriausybe ir verslininkais inicijuosiu, kad Joniškyje būtų pastatytas sveikatingumo kompleksas su baseinu, lauko teniso bei sporto aikštynai, iškiltų modernūs naujoviški daugiabučiai namai, kadencijos laikotarpiu būtų baigtas įrengti Saulės mūšio memorialas.

Remsiu iniciatyvą steigiant Joniškio miesto bendruomenę. Skatinsiu vietos bendruomenių veiklą bei NVO įtraukimą į rajono valdymą.

Mano darbai Joniškiui ir Lietuvai Jūsų matomi ir įvertinti. Vadovaujant Joniškio žemės ūkio mokyklai, organizuojant medžio drožėjų, dailininkų plenerus, festivalius, labdaros renginius, dalyvaujant tarybos, įvairių asociacijų, meno mėgėjų, Lietuvai pagražinti draugijos bei kitose veiklose.

Tikiuosi Jūsų palaikymo renkant Joniškio merą bei balsuojant už socialdemokratų partijos sąrašą.

 

Žmogaus gyvenimą reikia padaryti gražų! Kartu mes nuveiksime daugiau!

 

Pagarbiai
Kandidatas į merus                                                                                                  Liudas Jonaitis  

Rekvizitai

Joniškio rajono skyrius
Medžiotojų g. 2, II aukštas,
LT-84124, Joniškis
lsdp@ljoniskis.lt
Tel. 8 679 22992